Firma nasza specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania opalanych paliwem stałym. Nasze kotły należą do grupy najnowocześniejszych kotłów w Polsce w tej klasie oraz posiadają  certyfikat ekologiczny oraz certyfikat zgodności wg kryterium efektywności energetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami a także do wyboru naszych produktów. Z naszej strony gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, montaż zakupionych kotłów i demontaż starego pieca oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze kotły objęte są 7 letnią gwarancją.

Oferujemy szeroki asortyment opału w tym eko-groszek w atrakcyjnej cenie ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kotłów oraz części i akcesoriów do urządzeń grzewczych.

Szybki czas realizacji

Nasze kotły dostarczamy do Państwa własnym transportem. Czas dostawy skracamy do minimum tak aby po zamówieniu mógli Państwo szybko otrzymać zamówione kotły i akcesoria do nich.

Wykwalifikowany personel

Nasz zespół to doskonale wyszkolony personel. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z partnerami branży grzewczej daje nam pozycję producenta wysokiej jakości kotłów c.o. na paliwa stałe.